Kreativní nadšenci, rebelové, srdcaři, digitální guru i vizuální mágové. To jsme my, sehraný tým plující digitálním světem.

Development

Vyvíjíme webové stránky, složité aplikace a e-shopy.

Zobrazit projekty
 • Webové stránky
 • E-shopy
 • Webové aplikace
 • Mobilní aplikace
 • Landing page
 • Interní systémy
Design

Konzistentně komunikujeme v digitálním světě.

Zobrazit projekty
 • Komunikační strategie v digitálu
 • Social media management
 • Vytvoření strategie brandu
 • 360° kampaně
 • PPC
Design

Konzistentně komunikujeme v digitálním světě.

Více o marketingu
Marketing

Vytváříme multimediální obsah. Za kamerou, foťákem, papírem, plátnem nebo počítačem.

Více o videoprodukci
 • Grafický design
 • Video/foto produkce
 • 360° / VR
 • Copywriting

Jak fungujeme

Jak pracujeme? Vždy dohromady.

V naší zasedačce je kulatý stůl. Nikdo nesedí v čele.

Poslechneme si váš příběh.

Umíme naslouchat. Není příběh, který by nebyl zajímavý.

Připravíme důkladnou strategii.

A vystřelíme vaše služby/produkt do světa digitálu.

Náš tým

Baví mě vést tým, vymýšlet a realizovat kreativní kampaně, které přinesou našim klientům ovoce. Digital first? Yes! Mimo práci rád cestuju, poslouchám hudbu, hraju tenis nebo basketbal.

Martin J.

CEO

Miluju technologie. První webové stránky jsem tvořil ve 13 letech v knihovně, kde byl přístup k internetu o víkendu zdarma. Od té doby se neustále sebevzdělávám a díky tomu mám velký přesah i do dalších odvětví.

Martin K.

Co-Founder / Performance

Rád pomáhám klientům k uskutečnění jejich vizí a cílů. Vždy se snažím vcítit do jejich potřeb a připravit takové kampaně, které budou nejen plnit svůj účel ale hlavně splní klientova očekávání. Mezi mé koníčky patří sport, cestování a taneční hudba.

Filip

Account Manager

Vždy jsem chtěla něco tvořit. Přes grafický design jsem se dostala k fotografii a od fotografie ke správě sociálních sítí. Tady mám možnost využít veškeré své dovednosti a naučit se něco nového. Ve svém volném čase ráda maluji, cvičím jógu a trávím čas s přáteli. Jo a miluji kafe.

Kristina

Social media manager

Najdete mě za kamerou nebo monitorem. Točím, fotím, stříhám a v neposlední řadě dělám grafiku. Vrtá mi ale hlavou, proč jsem ještě nic nedělal zrovna pro vás?

Jakub

Graphic designer/Videomaker

Po studiu herectví jsem si uvědomil, že je mi bližší scénáře vytvářet než interpretovat - během deseti následujících let jsem se kreativně podílel na kampaních pro společnosti jako IKEA, ČSOB, Vodafone, byl jsem konzultantem kreativních konceptů pro filmy z produkce Walta Disney nebo Ridley Scotta.

Petr

Idea maker / Copywriter

S programováním jsem začal už v dětských letech, programoval jsem jednoduché stránky a hry v Game Makeru. Postupně jsem se dostal k webovým aplikacím. Při škole jsem svou kariéru zahájil ve firmě s prací pro americké klienty a vytvářel systémy na míru.

Ondřej

Backend programátor

Již 7 let tvořím moderní webové stránky s důrazem na rychlost načítání a kvalitu kódu. Snažím se vyhýbat neohrabanému javascriptu a využívat sílu CSS.

Jan

Front-end programátor

Jsem produktový designer a kreativec z Prahy se zaměřením na UX Design, UI Design, Design Thinking a Design management s ověřenou historií (10+ let) zahrnující projekty pro ŠKODA-AUTO, Bentley, Microsoft, IBM, Ministerstvo Dopravy, PPF Banka či Komerční banka.

Ondřej

Product/Creative designer

Tvorba webových aplikací dneska podléhá štosům pravidel, technik a je organizovaná robustními metodikami. To hlavní ale zůtává - kreativita. Kreativita ať už v rámci návrhu a designu, kdy se musí skloubit estetika s použitelností, tak v rámci logiky za tou vší krásou schovanou.

Radovan

Full-stack developer

Vždy jsem všude nejmladší a ve Webetter to není výjimkou. Točím a stříhám od 15ti let a přestávat s tím nehodlám. Je to moje vášeň!

Dominik

Videomaker

Sledujte @webetteragency na instagramu

we'll be better
together

Děkujeme za zaslání zprávy.

Zaujali jsme vás?

Napište nám, může to být začátek nového příběhu. Odepíšeme vám do 3 hodin!